Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Мікрогранти для створення бізнесу

Дата: 08.12.2023 11:57
Кількість переглядів: 114

Успішні жінки завжди надихають. Ми бачимо їх навколо нас, тендітних і неповторних, тих, хто творить новітню історію. Сьогодні кожен має чимало умов та можливостей для свого розвитку. Головне – бажання та віра у власні сили.

Прикладом такої жінки є жителька міста Володимира Катерина Гаврилюк, яка відкрила на грантові кошти кав’ярню і перетворила на бізнес своє хобі.

Ще перебуваючи у декретній відпустці, у Катерини, економіста за освітою,  з’явилося бажання змінити професійну діяльність – спробувати свої сили у сфері кулінарного мистецтва, перекваліфікуватися на кондитера. Адже дуже любила пекти торти, тістечка та прикрашати їх. Першими споживачами продукції був синочок і чоловік. Згодом, робила солодкі подарунки своїм близьким та друзям. Водночас увесь свій вільний час проводила в інтернеті в пошуках безкоштовних майстер-класів та за розмовами з однодумцями. Щоразу хотілося зробити краще, якісніше, смачніше. І дуже цим захопилася. Кожен раз смакуючи новим тістечком вона вчилася й удосконалювала свої навички з виготовлення солодощів. Так виникла ідея відкриття власної кав’ярні. Навіть назву придумала – «Gelato».

Почалися пошуки приміщення. Перебрала десятки варіантів. Зупинилася на варіанті біля улюбленого місця відпочинку містян – парку «Слов’янський». Але, побачивши величину майбутнього орендованого приміщення, зрозуміла, що бюджет її задуму набагато більший, ніж вона запланувала. І тут доля посміхнулася Катерині. Саме тоді, коли дівчина нарешті вирішила втілити мрію у життя,  на допомогу прийшла урядова програма «єРобота». Безсонна ніч, кілька консультацій фахівців центру зайнятості та власноруч написаний бізнес-план. Звичайно все було нелегко, але дякуючи людям, які допомагали все вдалося . І згодом, отримавши кошти, закупила необхідне обладнання для майбутньої роботи та працевлаштувала двох працівників на нові робочі місця.

Сьогодні її дітище - кав’ярня затишне атмосферне місце з надзвичайно різноманітним асортиментом, з гарною репутацією та сотнями задоволених клієнтів.

«Цей заклад – моя душа, моя мрія , моя гордість! Я можу займатися улюбленою справою, працювати на гарному обладнанні й отримувати за це гроші. Моя справа перейшла на новий, значно вищий рівень Я щиро рада бачити кожного і всім колективом тішимося коли клієнти повертаються до нас знову і знову. Працюємо і розвиваємося далі» - каже Катерина

Детальнішу інформацію про отримання гранту можна знайти тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava, або за адресою Володимир-Волинської філії - вулиця Коперніка, 5, місто Володимир, Волинська область,44701 або за номером телефону –(044) 244 94 71.

#грант #власнасправа #єРобота« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора