Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2023 10:09

14 грудня в Україні відзначається День ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня було завершено спорудження бетонного саркофагу над 4-им атомним енергоблоком, який більше ніж півроку викидав у небо радіацію, забруднюючи навколишні території та створюючи смертельну небезпеку для всього людства.

У числі тих, хто рятував світ від невидимого ворога, були й наші земляки. Прийміть щирі слова подяки за людяність і громадянський подвиг, за сумлінну  працю, виявлену мужність і самовідданість при ліквідації наслідків катастрофи, високий професіоналізм та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, злагоди і  достатку, добра, миру та благополуччя.

Голова районної ради                                                                               Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                       Юрій Лобач