Вшановуючи подвиг ліквідаторів

Дата: 15.12.2023 14:07

4 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Саме цього дня було завершено спорудження бетонного саркофагу над четвертим атомним енергоблоком, який більше ніж півроку викидав у небо радіацію, забруднюючи навколишні території та створюючи смертельну небезпеку для всього людства.

Вшановуючи подвиг ліквідаторів відбулося покладання квіти до пам'ятника «Дзвони Чорнобиля», схиливши голову в пам'ять за тими, кого вже немає з нами.

У числі тих, хто рятував світ від невидимого ворога, були й наші земляки. Для відзначення їх героїзму ліквідаторів Миколу Губерука, Анатолія Куца та Василя Самонюка запросили на пленарне засідання районної ради, де голова районної ради Віктор Хиць та перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук вручили їм нагороди від імені влади району.