Шановні працівники державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2023 13:17

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

Нехай професійні зусилля працівників державної виконавчої служби будуть винагородженні довірою і повагою громадян України!

В цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, миру, щастя і добробуту, плідної праці та успіхів!

Голова районної ради                                                                              Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                       Юрій Лобач