КОНГРЕС МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Дата: 17.12.2023 15:05

15 грудня 2023 року в режимі онлайн відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Голова районної ради Віктор Хиць взяв участь в засіданні Конгресу, який проходив у районній військовій адміністрації, очолював - начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач. В заході взяли участь голови територіальних громад Володимирського району.

На початку зустрічі Президент України Володимир Зеленський наголосив, що питанням №1 є - питання оборони України. А також зазначив, що захист держави – це обов’язок кожного.

Під час засідання було розглянуто питання поглиблення міжнародної співпраці,  європейської інтеграції та питання безпекового характеру.

Окремо учасники Конгресу отримали відповіді на запитання, задані та проголосовані раніше  на електронній платформі заходу.