Шановні воїни 39-го зенітного ракетного полку!

Дата: 27.12.2023 09:55

Від усього серця щиро вітаємо вас із Днем створення частини.

Із самого першого дня ви захищаєте життя українців, охороняючи від ворога небо країни.

Ваша мужність і професіоналізм викликає повагу і захоплення у наших співгромадян та страх у ворогів.

Жителі Володимирського району знають, що гідні сини та дочки нашого краю завжди з честю та гідністю захистять рідну землю, її мешканців та не дадуть ворогові поневолити Україну.

Впевнені, що ви й надалі гідно виконуватимете свій громадянський та професійний обов'язок служіння українському народу.

Від імені жителів району бажаємо вам успіхів щодня, Божого захисту та швидкого повернення додому з перемогою!

Дякуємо за те, що тримаєте мирне небо над нашими домівками!

Голова районної ради                                                                                     Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                             Юрій Лобач