Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Як просто та швидко укласти договір розподілу газу з Волинською філією «ГАЗМЕРЕЖІ»

Дата: 29.12.2023 08:40
Кількість переглядів: 143

 

Згідно з постановою Національного енергорегулятора НКРЕКП від 29 листопада послуги з розподілу природного газу від 1 грудня 2023 року на території Волині забезпечує новий Оператор – Волинська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», яка  знаходиться під опікою та контролем держави.

Укласти договір розподілу природного газу з новою газорозподільною компанією можна за спрощеною процедурою. Для цього достатньо підписати Заяву-приєднання, яку споживачі природного газу отримають разом з паперовими рахунками за грудень.

Саме на основі заяви-приєднання національний оператор газорозподільних мереж укладає зі споживачами офіційну угоду про розподіл палива та надає послуги розподілу.

Нагадуємо, що договір розподілу газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не потребує двостороннього підписання. Отже, щоб приєднатися до договору вам достатньо заповнити Заяву-приєднання і передати її на адресу Волинська філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”.

Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газетах «Вісник+К» № 49 від 07.12.2023 році або на сайті газорозподільної компанії у розділі “Важлива інформація”.

Також заяву-приєднання до договору розподілу газу можна завантажити з нашого офіційного сайту. Вона розміщена в розділі “Важлива інформація” – “Побутовим споживачам”.

Щоб заповнити Заяву-приєднання потрібно зробити наступні кроки:

 

1. Знайдіть текст заяви на внутрішньому боці платіжки за розподіл газу за грудень;

2. Перевірте та/або внесіть свої дані у відповідні поля:

– якщо ваші персональні дані збігаються, тоді поставте відмітку біля слова “Підтвердити”;
– якщо ваші персональні дані відрізняються або відсутні, внесіть актуальну інформацію у цьому полі та поставте відмітку біля слова “Підтвердити”.

3. Після перевірки персоніфікованих даних поставте свій особистий підпис та дату підписання у відповідні поля в нижній частині Заяви-приєднання;

4. Від’єднайте Заяву-приєднання від рахунку за розподіл газу та передайте її до Волинської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” найзручнішим для вас способом:

– Надішліть на поштову адресу компанії – 43006, м. Луцьк, вул. Івана Франка,12;

– Залиште у спеціальній скриньці у найближчому Центрі обслуговування клієнтів;

– Передайте контролеру під час його чергового візиту до вашої оселі.

- Надішліть скан-копію заповненої та підписаної заяви на електронну адресу office.vl@grmu.com.ua  

 

Договір укладається на безстроковий період з метою забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу, що належать споживачу (його постачальнику), власне до споживача та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.

Для зручності радимо переглянути покрокову інструкцію на наведеній у картинці нижче.

 

Волинська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дякує за розуміння та співпрацю!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора