Вітаємо вас з  Новим 2024 роком!

Дата: 31.12.2023 14:38

Дорогі жителі району!

Вітаємо вас з  Новим 2024 роком!

Роблячи ще один крок в напрямку майбутнього, ми завжди намагаємося підсумувати пройдений шлях, озирнутися назад тільки для того, аби впевненіше ввійти в Новий Рік, який кожен з нас асоціює з початком нового життя.

У році що минає, ми всі подолали багато викликів, кинутих нам лихоліттям війни, пройшли немало випробувань і все ж не здалися, не опустили руки, вистояли та стали ще сильнішими, ніж були.

Завдяки мужнім воїнам Збройних Сил України ми маємо можливість зустрічати прийдешнє свято у своїй власній та незалежній країні, а згуртувавшись навколо надання підтримки та допомоги нашим захисникам відчули себе єдиним цілим, справжнім народом, а не населенням певної території.

Бажаємо у наступному році здійснення всіх бажань і задумів, реалізації всіх планів, злагоди, добра та процвітання.

І найголовніше – мирного неба над головою.

Хай прийдешні новорічні дзвони стануть передвісниками перемоги та настання нової ери в історії нашої Вітчизни – процвітання, прогресу й добробуту!

Голова районної ради                                                                                                   Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                                   Юрій Лобач