Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

У єдності – сила й воля народу!

Дата: 22.01.2024 12:37
Кількість переглядів: 126

22-го січня у Володимирі до Дня Соборності на площі Героїв відбулася хвилина мовчання на знак вшанування усіх Героїв, які полягли за те, щоб наша держава була єдиною, неподільною та незалежною.

Голова районної ради Віктор Хиць, голова Володимирської райдержадміністрації Юрій Лобач, міський голова Ігор Пальонка та начальник відділу прикордонної служби Амбуків Андрій Ковальчук взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятної дошки з портретами загиблих та померлих воїнів сучасної російсько-української війни.

Прагнення українців до незалежності завжди йшло пліч-о-пліч з прагненням єднання у межах своїх національних територій. Будучи розірваними між двома імперіями, вони скористались з історичного шансу оголосити про створення незалежних країн у 1918 році та через рік утворили єдину українську державу, проголосивши Універсалом Директорії Української Народної Республіки 22 січня 1919 року Акт Злуки УНР та ЗУНР.

Нажаль, незалежність і єдність не протривали довго й Україна знов була поділена між сусідніми державами та включена до їх складу. Але прагнення народу не згасали, як і боротьба за їх втілення.

21 січня 1990 року пам'ять про історичну подію Злуки заходу та сходу України була відновлена «Українською хвилею», коли у ланцюгу єднання постав єдиний український народ та став провісником відновлення незалежності.

Щороку пам'ять про історичні події є об'єднувачем нації, нагадуючи про те, що сила і воля народу можливі лише за умови єднання.

І в дні, коли підступний ворог, реалізуючи хворобливі імперські амбіції, веде війну на знищення України, саме єдність українців стала запорукою стійкості та передвісником перемоги над російською недоімперією.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора