Зустріч із членами родин військовополонених та осіб, що зникли безвісти під час військових дій

Дата: 25.01.2024 15:47

25 січня голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, керівники окремих відділів районної державної адміністрації та голови територіальних громад району взяли участь у робочій зустрічі представників Західного відділення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими із членами родин військовополонених та осіб, що зникли безвісти під час військових дій.

В ході зустрічі були надані роз'яснення щодо порядку співпраці з Координаційним штабом, дотримання правил інформаційної безпеки, соціальних питань та надані конкретизовані відповіді щодо окремих випадків, які мали місце стосовно родин захисників України.

Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь за допомогою у Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який розташований у м. Львів, вул. Коперника, 17.

Телефони гарячої лінії:

(0 800) 300-541,

для дзвінків з-за кордону:

+38 (032) 229-57-54

(лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00)