Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Екскурсія в центр зайнятості для учнів гімназії

Дата: 16.02.2024 14:16
Кількість переглядів: 80

До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали учні 9-А класу гімназії №7 Володимирської міської ради.

Під час екскурсії філією провідний фахівець з профорієнтації Світлана Старовойтова  розповіла про особливості надання послуг різним категоріям  клієнтів служби зайнятості, в тому числі й учнівській молоді,  про призначення та особливості роботи функціональних секторів. Також поінформувала про роль кожного відділу в забезпеченні ефективного і якісного обслуговування населення та роботодавців.

Школярі ознайомились з послугами та Інтернет-сервісами служби зайнятості, отримали інформацію про актуальні професії, ситуацію на ринку праці та перспективи на майбутнє. Також  нагадали перевірену часом формулу    вибору професії, розглянули розповсюджені помилки, пройшли тест Д.Голланда. Учні отримали поради про те, як правильно враховувати свої психологічні особливості, нахили та здібності при плануванні професійного майбуття. Це допоможе їм обрати професію, яка не тільки відповідає вимогам сьогодення а також є справою до душі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора