Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

День Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2024 09:21
Кількість переглядів: 105

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

Сьогодні Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Саме цими днями десять років тому  в центрі  столиці України силовики, керуючись наказами тодішньої проросійської влади, вбивали учасників мирних протестів.

Саме 20 лютого 2014 року почалася війна, в якій українці потужно захищали свої цінності, а путінський режим руками Януковича намагався підкорити Україну.

Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу Саме тому ми стверджуємо, що  Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни.

Україна існує лише завдяки любові до неї загиблих Героїв Небесної Сотні, і тих, хто сьогодні її захищає. Україна проходить довгий і складний шлях до справедливості, сплачуючи величезну ціну. Герої Небесної Сотні, Герої АТО, ООС, і ті, які нині захищають Україну, жертвуючи собою, дають українському народові другий шанс на свободу, на демократію і справедливе громадянське суспільство.

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися. І хоча День Героїв Небесної Сотні – скорботний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати свою волю, своє мирне життя,  незалежність своєї держави.

Слава Україні!

Слава Героям!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора