Вшанували пам'ять загиблих від російської агресії

Дата: 24.02.2024 19:45

24 лютого в нашій країні сумна дата – друга річниця початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Вшановуючи подвиг тих, хто щодня захищає можливість наших співгромадян жити відносно спокійним життям, хто ціною власного життя та здоров'я відстоює незалежність та суверенітет нашої держави, в громадах Володимирського району відбулись пам’ятні заходи, присвячені другим роковинам з початку ворожого вторгнення.

Віддаючи шану нашим героям, голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, Володимирський міський голова Ігор Пальонка, спільно з представниками громадськості району, поклали квіти до дошки пам’яті із портретами полеглих у російсько-українській війні захисників, що на площі Героїв міста Володимира та схилили голови в пам'ять за тими, хто загинув внаслідок російської агресії.