У перший день весни не забудьте передати показники газу за лютий

Дата: 01.03.2024 15:19

Вчасні показання (з 1 по 5 число місяця) – точні нарахування в платіжках. Щоб нарахування в платіжках були правильними, обов'язково надавайте дані лічильника, якщо ви й не користувалися природним газом.

Оберіть найзручніший спосіб передачі даних:

Для реєстрації необхідно використовувати 10-значний особовий рахунок, який починається на 0200XXXXXX.

• Через сервіси «Нафтогаз України», зазначаючи при цьому особові рахунки, що починаються на 950XXXXXX та складаються з 9 цифр:

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" у Facebook Messenger;

• SMS-повідомленням на номер 4647 у форматі: XXXXXXXXX_YYYYY, де XXXXXXXXX – 9 цифр особового рахунку в базі даних постачальника газу, YYYYY – показання лічильника 5 цифр (вносити тільки чорні цифри до коми. Між особовим рахунком і показанням лічильника має бути один пробіл. Наприклад: 950749001 00476)

Також показання можна передати за номерами телефонів Контакт-центру:

• 066-300-2-888 (Vodafone),
  • 098-300-2-888 (Kyivstar),
  • 093-300-2-888 (Lifecell).

Інформуємо, що оплатити за розподіл газу необхідно до 20 березня. Своєчасна оплата послуги доставки газу споживачами гарантує утримання газорозподільних мереж та обладнання на них у належному стані в цей складний для нас усіх воєнний час. Компанія вдячна клієнтам, які вчасно розраховуються за доставку газу.