ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Дата: 08.03.2024 11:28

Шановні, дорогі, прекрасні, чудові жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня!

Це свято є символом усього найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла.

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни.

Серед вас є суспільні діячі, керівники підприємств та організацій, волонтери, вчителі, лікарі, спортсмени, військовослужбовці, діячі культури, депутати…

Особливі привітання для жінок, які пов’язали свою долю з військовою службою, які на рівні з чоловіками воюють з російським агресором.

У цей складний час від усієї душі бажаю Вам завжди залишатись такими ж чарівними, стійкими, мудрими та надзвичайними.

Нехай у ваших родинах панує любов і злагода!

Щастя вам, миру, добра та краси!

Мирного неба над головою та найшвидшої перемоги України!

З повагою

Голова районної ради                                                                                         Віктор Хиць