Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Компенсація для роботодавців, які облаштовують робочі місця для працівників з інвалідністю І або ІІ групи з числа застрахованих осіб

Дата: 16.03.2024 10:38
Кількість переглядів: 81

Минулоріч в Україні запрацювала компенсація для роботодавців, які облаштовують робочі місця для працівників з інвалідністю І або ІІ групи з числа застрахованих осіб. Завдяки програмі вони отримують компенсацію фактичних витрат у розмірі 71 000 грн за облаштування робочого місця для людини з ІІ групою інвалідності та 106 500 грн – за громадян з І групою.

За умовами програми роботодавець повинен звернутися з необхідним пакетом документів до служби зайнятості не пізніше, ніж за 90 календарних днів після працевлаштування людини. Відповідну заяву можна подати й онлайн через портал ДІЯ https://diia.gov.ua/.../kompensaciya-za-oblashtuvannya... . Виплата компенсації здійснюється упродовж 5-ти робочих днів з дня прийняття рішення на рахунок роботодавця.

Такою можливістю від держави скористався роботодавець із Володимира. ТзОВ «Деметра ЕНЕРГО СЕРВІС-БУД» провадять свою діяльність на території міста з 2020 року. Займаються комплексним обслуговуванням об’єктів: ремонтом будівель, приміщень тощо. Для компанії неодноразово підбирали працівників за сприяння служби зайнятості, тому роботодавець з легкістю скористався фінансовим бонусом від держави у вигляді компенсації.

Олег Омелюх – новий працівник компанії, родом із Володимира, має 2 групу інвалідності. На початку цього року звернувся до Володимир-Волинська філія Волинського обласного центру зайнятості аби знайти роботу, а зараз працює комірником на ТзОВ «Деметра ЕНЕРГО СЕРВІС-БУД». Для облаштування робочого місця Олега, керівництво компанії закупило необхідне обладнання, комп’ютерну техніку і програмне забезпечення. Сам чоловік роботою задоволений і всім рекомендує не здаватися, а постійно розвиватися й шукати справу, яка буде до душі.

Щоб отримати більш детальну інформацію про програму, звертайтеся до найближчого центру зайнятості або телефонуйте на номери наших гарячих ліній (безкоштовно зі стаціонарних) або за тарифами ваших мобільних операторів: (044) 244 94 71, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15, (044) 244 94 69.

#компенсація_роботодавцям


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора