Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 20.03.2024 10:17
Кількість переглядів: 57

19 березня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради:

- з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району

- з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення.

На засіданні були присутні члени комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району: Юрчук Оксана, Роман Пальонка, Інна Хільковець, Ярослав Гиць та члени комісії з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення: Ганна Міщук, Віра Мазур, Микола Костючко, Леся Мартинюк, Олег Франчук.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Віктор Хиць, голова районної державної адміністрації Юрій Лобач, заступник голови районної ради Андрій Оніщук, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Лариса Марущак, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Смоляр, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, головний спеціаліст  юридичного забезпечення та з питань запобігання  і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про результати діяльності Володимирської окружної  прокуратури за 2023рік.

2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Володимирського району у 2023 році.

3. Про звіт голови районної ради.

4. Про звіт  голови райдержадміністрації  про  виконання  програм соціально-економічного та культурного   розвитку району за 2023 рік   та  делегованих  районною радою повноважень.

5. Про звіт про виконання районного бюджету за 2023 рік.

6. Про районну Програму забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2024-2026 роки

7. Про клопотання щодо перейменування села Пархоменкове  Устилузької  міської  ради.

8. Про призначення директора КП “Володимирський районний центр підготовки територіальної оборони” Володимирської  районної ради”.

9. Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради з питань перевірки виконання законодавства України щодо декомунізації в територіальних громадах району та стану виконання рішення районної ради від 13.04.2023 року № 13/2 « Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Володимирського району».

10. Про надбавку за вислугу року заступнику  голови районної ради.

11. Про звернення депутатів Володимирської районної ради до Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності щодо політичних переслідувань Героя-розвідника Червінського Романа Григоровича.

12. Про звернення депутатів Володимирської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги  для внутрішньо переміщених осіб  до кінця військового стану.

13. Розгляд листів і звернень ( Лист УАРОР про звернення гр.Портянка В.К. щодо запровадження ордену Тараса Шевченка).

14. Різне.

Депутатами було змінено порядок розгляду черговості питань порядку денного.

З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора