Інтеграція внутрішньо переміщених осіб.

Дата: 22.03.2024 17:47

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є інтеграція внутрішньо переміщених осіб. Саме тому, днями у Володимир-Волинській філії Волинського ОЦЗ відбувся профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб .

Під час заходу обговорено актуальні питання щодо анкетування внутрішньо переміщених осіб, яке допомагає визначити коло проблемних питань; потреб місцевого ринку праці; професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації тощо.

Від фахівців Володимир-Волинської філії учасники дізнались про активні програми, якими можуть скористатися ВПО, зокрема про мікрогрант на власну справу – наймасовішу із програм, яка реалізується в рамках урядової програми «єРобота». Вона не лише стимулює розвиток підприємництва, а й покращує ситуацію на ринку праці області, оскільки обов'язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць.