Шановні працівники Служби безпеки України!

Дата: 25.03.2024 12:45

Шановні працівники Служби безпеки України!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем Служби безпеки України!

Висловлюємо вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України.

Впевнені, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові та надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам добра та щастя, злагоди й міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги, здобутків у нелегкій повсякденній службі, а нам усім – миру, який прийде обов’язково після нашої спільної Перемоги.

Голова районної ради                                                                                         Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                                 Юрій Лобач