Шановні бійці Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2024 08:30

Шановні бійці Національної гвардії України!

Вітаємо вас із 10-річчям від дня створення Національної гвардії України!

Висловлюємо вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого із захисту державного суверенітету, територіальної цілісності країни, життя та безпеки її громадян.

В ці роки важких випробувань ваша відданість ідеалам честі, Конституції України та її законам, готовність ціною власного життя стати на захист народу та держави заслужили щиру повагу наших співгромадян.

Впевнені, що ви і надалі залишитеся зразком гідності й відданості своїй країні та Українському народові, з честю виконуватимете покладені присягою почесні обов'язки з його захисту.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам добра та щастя, злагоди й міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги, здобутків у нелегкій повсякденній службі, а нам усім – миру, який прийде обов’язково після нашої спільної Перемоги.

Голова районної ради                                                                                         Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                                  Юрій Лобач