У ВОЛОДИМИРІ ЗУСТРІЛИ ДЕЛЕГАЦІЮ ІЗ ЛИТВИ

Дата: 02.04.2024 17:54

Сьогодні вчергове радо вітали у Володимирі друзів із Литви – делегацію на чолі із віце-спікером Сейму Литовської Республіки Паулюсом Саударгасом.

Наше місто стало відправною точкою для литовських парламентарів у кількаденній поїздці Україною, впродовж якої їх супроводжуватиме співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Литвою, народний депутат Ігор Гузь.

Після зустрічі на кордоні продовжили спілкування з гостями в Агенції регіонального розвитку Прибужжя, де обговорили стан справ в державі, зокрема ситуацію на фронті, а також актуальні потреби наших військових.

Обмінялися корисними контактами з представником Асоціації індустрії оборони та безпеки Литви. Поміркуємо щодо того, як можна постачати в Україну литовські засоби РЕБ, які технічно найбільше підходять нашим захисникам.