Стартував ІІІ (районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 04.04.2024 17:03

4 квітня у Володимирському районі урочисто стартував ІІІ (районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, які розпочались турніром з волейболу серед юнаків на базі Володимирського ліцею № 3.

З вітальним словом звернулись до членів команд гості – голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, депутат Волинської обласної ради Юрій Сиротюк, депутат Володимирської районної ради Андрій Нагорний та секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк.

Після завершення урочистої частини, в боротьбу за призові місця у волейбольних змаганнях вступили 9 юнацьких команд, які представляють громади району.

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність за сприяння у проведенні змагань Володимирській міській раді, дирекції ліцею № 3 та спонсорам.

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги