ТОВ "Волиньхолдінг" запрошує на роботу

Дата: 03.04.2024 15:26

ТОВ «Волиньхолдінг» - український лідер з виробництва холодних соусів під торгівельною маркою «Торчин». Важливу роль в успіху бренду відіграли якість продукції та вдалі іновації.  Продукція повністю сертифікована, відповідає світовим стандартам якості.

Вже в вересні - жовтні на підприємстві планується створення близько 300 робочих місць. Фахівці з добору та розвитку персоналу компанії Лариса Новак та Ірина Силюк звернулись у Володимир-Волинську філію Волинського обласного центру зайнятості за сприянням у підборі кадрів.

У звязку з цим в приміщенні центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Під час заходу представники компанії проінформували присутніх про перспективні та актуальні вакансії, умови праці та соціальні переваги, які надаються працівникам.

По закінченні заходу між учасниками відбувся обмін контактами та роздано інформаційні матеріали.