День відкритих дверей Володимир-Волинського центру професійної освіти.

Дата: 11.04.2024 15:15

Ринок праці сьогодення ставить підвищені вимоги до якості робочої сили, її конкурентоспроможності. В першу чергу це стосується молоді, яка не завжди може витримати конкуренцію і, як наслідок, залишається без роботи, потребуючи активного соціального захисту.

Слід зазначити, що у Володимирі представнику робітничої професії працевлаштування складає меншу проблему, аніж дипломованому спеціалістові. Але роботодавці потребують висококваліфікованих робітників. Саме таких готує Володимир-Волинський ЦПО де з 9 квітня по 11 квітня проходить День відкритих дверей навчального закладу.

Провідний фахівець з профорієнтації Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Світлана Старовойтова та учні 10 та 11 класів Зимненського ліцею завітали на даний захід.

Нас чекали цікаві захопливі локації:

- смачні майстер-класи від кухарів-кондитерів;

- розпис медового пряника та формування фуршетних канапе;

- раритетна фотозона від трактористів;

- "повелителі вогню" - електрогазозварники демонстрували школярам методику зварювання металів, учні вправно випробовували віртуальний тренажер;

- у кравців теж було цікаво та атмосферно - шиття припало до душі не лише дівчаткам, а й хлопчикам;

- електрики із гордістю демонстрували школярам свій новий центр із сучасним обладнанням та інструментом;

- будівельники зацікавили учнів технологією виконання декоративних покриттів, нанесенням трафаретів.

Далі вже вибір за учнями, то ж зичимо їм вдалого старту!