Орієнтація на службу в ЗСУ

Дата: 18.04.2024 13:30

18 квітня 2024 року у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в ЗСУ.

Старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування,  головний сержант Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Оксана Волкова, окреслила вимоги до претендентів на актуальні вакансії, механізм нарахування грошового та матеріального забезпечення, назвала передбачені законодавством пільги, конкретизувала систему відбору кандидатів та ін. Присутні ретельно ознайомитися з можливостями зайнятості та отримали вичерпні відповіді на запитання щодо працевлаштування за контрактом у ЗСУ.

У результаті інформаційної роботи 2 безробітних виявили бажання працювати згідно озвучених вакансій. За результатами попередньої співбесіди 1 особу планується працевлаштувати на посаду психолога.