Вітаємо працівників пожежної охорони із професійним святом – Днем пожежної охорони!

Дата: 17.04.2024 08:40

В цей непростий для нашої країни час ви першими приходите на допомогу постраждалим громадянам, стаючи на передовій лінії боротьби за людські життя.

Працівники пожежної охорони - мужні люди, які не відступають перед небезпеками та труднощами, рятуючи життя та здоров'я громадян.

Найвищою оцінкою вашої роботи є вдячність за врятовані людські життя.

Впевнені, що ви і надалі будете гідно нести високе і відповідальне звання пожежного.

Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки та стійкості у нелегкій праці, миру, добробуту і родинного затишку!

Голова районної ради                                                                                       Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                               Юрій Лобач