ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 26.04.2024 13:55

26 квітня 1986 року світ став свідком жахливої катастрофи в історії людства, наслідки якої досі віддаються жахливим відлунням.

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над IV реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я. Сталася аварія на Чорнобильській АЕС.

Сьогоднішній день, впродовж 38 років, для українців – це горе, сум і катастрофічні результати.

Чорнобиль – трагедія, яку не можна забути, трагедія, яка не має минулого часу.

У Соборі святого Юрія-Переможця відбулась панахида за померлими ліквідаторами. Опісля відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії.

Вшановуючи пам'ять, голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, заступник Володимирського міського голови Андрій Гудим, спільно із головою Володимир-Волинської міської добровільної організації «Спілка Чорнобиль» Світланою Богайчук і членами громадських організацій, які опікуються долею ліквідаторів аварії на ЧАЕС, схилили голови під час панахиди за жертвами трагедії та поклали квіти до підніжжя пам'ятника, встановленого на знак їх вшанування.