Шановні захисники українських рубежів, дорогі прикордонники!

Дата: 30.04.2024 08:33

Шановні захисники українських рубежів, дорогі прикордонники!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем прикордонника України.

Прикордонники першими прийняли на себе смертельний удар, захищаючи священні рубежі нашої Вітчизни в ці роки воєнних лихоліть і гідно виконали відповідальне завдання, ставши на шляху ворожих орд, захищаючи державний суверенітет та життя громадян України.

Ви подали прийдешнім поколінням приклади відваги та героїзму, з честю виконуючи військову присягу, виправдуючи довіру і повагу співвітчизників.

Нехай ваша сумлінна служба  й надалі сприяє зміцненню нашої держави, буде гарантією непорушності та недоторканості її кордонів.

Бажаємо вам здоров’я, злагоди і достатку у ваших родинах та успіхів у справі служіння Україні!

А всім нам – скорішої перемоги!

Слава Україні!

Голова районної ради                                                                            Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                    Юрій Лобач