ВІТАННЯ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ!

Дата: 04.05.2024 20:11

Дорогі земляки!

Шановні жителі Володимирського району!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина цей день – свято особливо шановане та величне.

Воно спонукає кожного з нас іще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам нагоду наповнити свої серця добротою, зміцнитися духовно.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Тож, нехай яскраве святкове світло й сьогодні осяє весь світ, подарує кожному надію, радість і щастя.

Хай це весняне свято наповнить ваші оселі зарядом позитивних емоцій, запахом печених пасок, розписних яєць, а головне – почуттям щирої віри.

Хай від сьогодні і завжди ваші души будуть сповнені вірою, помисли – добром, а серця – любов’ю.

Віримо, що ці святкові дзвони стануть передвісниками настання миру, який прийде в наші оселі після перемоги!

Зі святом вас!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова районної ради                                                                         Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                 Юрій Лобач