Розпочав свою роботу Володимирський районний відділ № 2 Філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області

Дата: 08.05.2024 16:47

Голова районної ради Віктор Хиць взяв участь у відкритті оновленого приміщення Володимирського районного відділу №2 Філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області, який розпочав свою роботу? 8 травня, з презентації та благодійного аукціону.

Відкритий цього дня у Нововолинську, він покликаний допомогти у соціалізації бувшим засудженим, надати їм всебічну підтримку для якомога безболіснішої інтеграції у суспільство.

Клієнти установи, зокрема, проходять своєрідну арт-терапію, під час якої виготовляють твори живопису та декоративно-ужиткового мистецтва.

Під час аукціону, покликаного зібрати кошти на допомогу 100-й ОМБр, саме їх роботи відігравали роль лотів, які активно купували представники районного бізнесу.

Також, для воїнів 100-ї ОМБр було передано символічних янголят у синьо-жовтому забарвленні, які Юрій Володимирович пообіцяв доправити за призначенням.