Дорогі матері!

Дата: 12.05.2024 07:49

Дорогі матері!

У другу неділю травня в нашій країні традиційно святкують День матері.

З нагоди цього прекрасного свята ми низько вклоняємось усім матерям за терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими вони, долаючи нинішні негаразди, зберігають віру в завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Окрема вдячність матерям, які виростили і виховали наших захисників і захисниць: хай тривоги оминають ваші серця, а у домівки повернуться з фронту здорові й неушкоджені ваші сини і доньки.

Усім, хто носить горде ймення мами, бажаємо здоров'я, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі ваші негаразди.

Хай довго палає у грудях велике материнське серце, а руки, мов крила, обіймають дітей і внуків.

Божої вам ласки на многії щасливі літа!

Голова районної ради                                                                                Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                        Юрій Лобач