Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

У розпорядженні громад Волині – понад 2,7 мільярда гривень сплачених податків

Дата: 13.05.2024 13:59
Кількість переглядів: 49

 

У січні-квітні 2024 року до місцевих бюджетів надійшло 2 мільярди 715 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених волинянами податків до бюджетів громад – дещо менша, ніж минулорічні надходження за аналогічний період. Ця ситуація зумовлена законодавчими змінами щодо джерел доходів місцевих бюджетів, - пояснюють у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Оскільки саме ПДФО із офіційної зарплати має найбільшу питому вагу в місцевих бюджетах, позиція лідерів місцевого самоврядування в питанні детінізації економіки – критично важлива. Без належної уваги до проблеми «тіньової» зайнятості та скоординованих дій усіх зацікавлених сторін навіть найбільш потужній громаді годі сподіватися на бюджетний успіх», - вважає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що фахівці ДПС в межах компетенції активно працюють в складі спеціальних комісій при органах виконавчої влади на місцях та вживають весь передбачений законом комплекс заходів у напрямку детінізації доходів.

Легальне працевлаштування, офіційно зареєстрована підприємницька діяльність та впорядкування земельних відносинах – головні умови, за виконання яких кожна громада буде фінансово спроможна  вирішувати питання соціально-економічного розвитку за рахунок сплачених податків, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Водночас фінансово допомогти країні та громадам повинні громадяни, які відзвітувалися про минулорічні доходи у рамках щорічної кампанії декларування доходів.

Нагадаємо, що 31 липня поточного року - останній день, коли декларанти зобов’язані перерахувати податки до бюджету.

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Сектор інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора