Запрацював новий сервіс "Ветеран" для військовослужбовців та учасників бойових дій

Дата: 16.05.2024 13:37

У Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості з метою підвищення обізнаності наших ветеранів бойових дій відбувся «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників бойових дій».

Зустріч пройшла за участі заступника начальника Управління ЦНАП м.Володимира Юлії Крижановської.

Фахівчиня надала інформацію про те що 5 квітня 2024року в ЦНАПі був відкритий адмінсервіс “Ветеран.” Сервіс створено з метою надання якісного інформаційного супроводу, практичних порад щодо взаємодії з ветеранською спільнотою, а також впровадження Методичних рекомендацій та єдиного підходу в організації роботи з ветеранами та їхніми родинами на території громади.