Підтримка фермерів

Дата: 16.05.2024 13:49

15 травня заступник директора Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості взяла участь у робочій зустрічі у Володимир-Волинській районній адміністрації щодо державної підтримки агровиробників та з питань створення й розвитку сімейних фермерських господарств. Захід організовано для представників аграрного бізнесу району  працівниками департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Надія Миколаївна надала учасникам інформацію про компенсаційні програми, які пропонує державна служба зайнятості для підтримки та розвитку бізнесу, а також про умови отримання грантів для переробних підприємств, мікрогрантів/грантів на створення або розвиток власного бізнесу, порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.