Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Вшановуючи пам'ять Тараса Шевченка

Дата: 22.05.2024 23:15
Кількість переглядів: 53

Тарас Григорович Шевченко, без сумніву, став для нашого народу більше, ніж поет, більше, ніж художник, громадський та політичний діяч. Він – філософ, що сформулював саму ідею української ідентичності, виголосив постулати боротьби нації за свою незалежність, заклав у душі прийдешніх поколінь прагнення до творення самостійної власної непідпорядкованої нікому історії.

Рядки з його творів давно стали гаслами у боротьбі українців за свободу.

163 роки тому тіло Тараса Шевченка перепоховали на Чернечій горі, що у Каневі, а його дух, що живе у творах, і зараз продовжує зміцнювати серця нашого народу, який у ці нелегкі воєнні часи розриває останні кайдани імперського поневолення, які спробувала знову накинути на нас росія.

Віддаючи шану великому українцю, у цей день, 22 травня, голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, Володимирський міський голова Ігор Пальонка, разом із небайдужими жителями району взяли участь у панахиді, приуроченій до річниці перепоховання поета на рідній українській землі, та поклали квіти до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку – щирому сину свого народу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора