Вручили відзнаки «Мати-героїня»

Дата: 24.05.2024 21:00

24 травня голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, і секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк виконали приємну місію, вручивши нагрудні знаки й посвідчення про отримання почесного звання «Мати-героїня» жителькам Володимирського району, які виховують п'ять та більше дітей.

Нагороди, які вручаються згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського, отримали Наталія Вільчинська, Олена Гінчук, Наталія Грицюк, Оксана Давидюк, Аліна Дармофал, Валентина Єдинак, Ольга Климюк, Олена Левчук, Тетяна Ляснюк, Наталія Мозоля, Олена Панасюк, Інна Панібраць, Алла Поліщук, Любов Прадун, Меланія Савчук, Лілія Юсюк, Надія Яремчук, Катерина Левчук, Наталія Петручик та Світлана Суровцева.