Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Тренінг на тему “Техніка продажів. Самопрезентація”

Дата: 29.05.2024 15:20
Кількість переглядів: 58

Для безробітних Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено тренінги на тему Техніка продажів. Самопрезентація”.

Провідний фахівець з профорієнтації Світлана Старовойтова ознайомила присутність з навичками та техніками впевненої самопрезентації та ефективної комунікації. Будь-яка взаємодія між людьми, у томі числі і з роботодавцями,  залежить не лише від професійних компетенцій, але й від враження, яке ми справляємо один на одного. Перше враження залежить від самопрезентації, і воно впливатиме на характер ділової зустрічі. Тому дуже важливо створити його якнайкращим, оскільки воно вплине на подальший розвиток подій, які вестимуть до майбутнього працевлаштування.

На наш життєвий успіх впливає те, як нас оцінюють інші люди. Це, звичайно ж, не сенсація, але прийняти це потрібно усвідомлено, а тому вміння презентувати себе іншим людям і є володіння мистецтвом самопрезентації. Характер самопрезентації може змінюватися залежно від обставин чи цілей суб’єкта самопрезентації. Разом з безробітними оволоділи практичними навичками самопрезентації, що сприятимуть успішному пошуку роботи та розвитку кар’єри.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора