4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Дата: 04.06.2024 10:34

Підлий і жорстокий агресор, який позиціонує себе як країну, що веде оборонну війну, здійснивши при цьому напад на Україну, щодня вбиває наших співгромадян, нищить інфраструктуру і завдає шкоду довколишньому середовищу.

За цими доволі сухими словами – людські трагедії, знищені долі, майбутнє, яке не настане для багатьох вже ніколи.

Всі беззахисні перед жорстокою машиною війни, але менш захищеними є діти.

За офіційними даними ювенальних прокурорів, станом на 27 травня 548 дітей загинули та понад 1351 отримали поранення різного ступеня тяжкості внаслідок повномасштабної агресії російської федерації проти України. А скільки жертв ще невідомі сухій статистиці, скільки викрадених, осиротілих…

Не забуваймо про них!

Віддаймо шану загиблим найменшим українцям в цей день – 4 червня, День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Шануймо їх пам'ять – щодня, а не лише сьогодні.

Маємо пам'ятати і не пробачати ворогу – за таке прощення не буває!

Слава Україні!