Співчуття з приводу смерті Супруновича Миколи Сергійовича

Дата: 12.06.2024 13:17

На 73 році життя перестало битися серце шановної та поважної людини, колишнього голови районної ради, заступника Володимир-Волинського міського голови, а згодом заступника голови Володимир-Волинської районної державної адміністрації – Супруновича Миколи Сергійовича, який за час своєї трудової діяльності зробив чимало для розвитку міста Володимира та Володимирського району.

Народився Микола Сергійович 06 листопада 1950 року у с. Туличів Турійського району Волинської області. Вищу освіту здобував у Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті, який закінчив у 1973 році, здобувши кваліфікацію інженера-механіка.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч дітей, онуків.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного та розділяємо з вами непоправне горе.

Світлий, добрий спомин про Миколу Сергійовича та його внесок у розвиток Володимирського району завжди житиме в серцях колег, друзів та усіх володимирчан, хто його знав і поважав.

Вічна пам’ять та Царство Небесне!

Колективи Володимирської районної ради та Володимирської районної державної адміністрації