Семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Дата: 17.06.2024 08:49

У Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості відбулися семінари з орієнтації на службу в ЗСУ.

Старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування, головний сержант Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Оксана Волкова, окреслила вимоги до претендентів на актуальні вакансії, механізм нарахування грошового та матеріального забезпечення, назвала передбачені законодавством пільги, конкретизувала систему відбору кандидатів та ін. Присутні ретельно ознайомитися з можливостями зайнятості та отримали вичерпні відповіді на запитання щодо працевлаштування за контрактом у ЗСУ.

Начальник групи психологічного супроводу та відновлення молодший лейтенант в/ч А4080 Олена Родітелєва більший акцент зробила на необхідність цивільних спеціальностей таких, як кухар, електрик, водій, програміст.