Координаційна нарада з керівниками підприємств району щодо проведення заходів з мобілізації

Дата: 17.06.2024 14:19

14 червня 2024 року відбулась координаційна нарада щодо проведення заходів з мобілізації.

На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників.

У нараді взяли участь голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач,  начальник Волинського обласного ТЦК та СП полковник Михайло Близнюк та начальник Володимир-Волинського РТЦК та СП підполковник Валентин Корнієнко.

В ході наради присутнім керівникам промислового бізнесу, аграрного сектору та комунальних підприємств доведено план заходів по мобілізації осіб та технічно-матеріальних ресурсів.

Присутні поділилися проблемними моментами під час бронювання працівників, проходження ними ВЛК, оновленням облікових документів військовозобов’язаних тощо.