Проєкт “Just Transition through Enterpreneurship”

Дата: 17.06.2024 14:51

Голова районної ради Віктор Хиць, 14 червня 2024 року взяв участь в робочій зустрічі начальника районної військової адміністрації Юрія Лобача з представником проєкту “Just Transition through Enterpreneurship” Богданом Гончаруком, який ознайомив з можливостями започаткування власного бізнесу для мешканців територіальних громад району.

Для цього необхідно зеєструйтуватися на напрям "Ідеї" проєкту "Just Transition through Entrepreneurship" в Україні! Протягом трьох місяців ви матимете можливість розвинути свої бізнес-ідеї завдяки тренінгам, нетворкінгу, навчанню та доступу до бюджету на покращення ідеї.

Дедлайн - 30 червня, подати заявку - https://bit.ly/JTTEIdeasTrackUA2

Проєкт “Just Transition through Enterpreneurship” фінансується Федеральним міністерством економіки та клімату Німеччини (BMWK) за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.