Інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.06.2024 17:09

Одним із важливих факторів інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя регіону є питання їхньої зайнятості. Тому, вже в котре в приміщенні Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб.

Під час заходу заступник директора Надія Веремчук ознайомила учасників з особливостями ринку праці власне Волинського регіону та інформувала про перспективу проходження навчання за сертифікатом чи шляхом отримання ваучера. А також розповіла про можливість отримання коштів мікрогранта для відкриття власної справи.

Крім того, Надія Миколаївна презентувала діяльність ГО «Центр зайнятості Вільних людей», одним з напрямків роботи якої є реінтеграція внутрішньо переміщених осіб.

Учасники заходу були активними, а також мали змогу отримати індивідуальні відповіді на питання, які їх цікавили.