Привітали з нагоди Дня державної служби

Дата: 21.06.2024 16:15

За абстрактними словами про державну владу та її здійснення на території України стоять конкретні люди, які в межах своїх службових повноважень виконують функції державного управління на місцях.

Це – державні службовці, які безпосередньо здійснюють функції держави.

23 червня на визнання їх внеску у функціонування державних органів влади відзначається свято – День державної служби.

В переддень свята, 21 червня, голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач вручили відзнаки обласної й районної влади окремим працівникам держслужби району, визнаючи їх сумлінну працю в органах державної влади, професіоналізм у роботі і відповідальне виконання службових обов’язків.

Подяку голови обласної державної адміністрації отримали Анатолій Яльницький та Людмила Жук, Подякою голови обласної обласної ради відзначили Галину Руденчук, а відзнаками від районної влади – Віталія Марчука, Марину Повзун, Валерія Роду, Світлану Малиш, Аліну Опейду, Василя Мельника, Ольгу Депу, Мар’яну Міщан, Оксану Ладік, Вікторію Васенько, Людмилу Хом’як, Валентину Гус й Ірину Озимчук.