РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 03.07.2024 17:15

3 липня голова районної ради Віктор Хиць взяв участь у робочій зустрічі з головою Державної казначейської служби України - Тетяною Слюз та обласним керівником служби - Михайло-Мирославом Леміщаком.

На зустріч у районному управлінні казначейства були присутні міський голова Ігор Пальонка, перший заступник голови Володимирської районної військової адміністрації Віктор Фіщук, голова Устизької міської ради Віктор Поліщук та голова Оваднівської ОТГ Сергій Панасевич, керівники фінансових відділів територіальних громад району.

У ході розмови обговорили, зокрема, і проблемні моменти.

Тетяна Слюз підтвердила, що обов’язковою має бути комунікація місцевої влади, районного та обласного керівництва казначейської служби. Керівниця районного управління Тетяна Давидова запевнила про готовність до подальшої тісної співпраці.