4 ЛИПНЯ – ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2024 13:21

Шановні працівники поліції Володимирського району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Прийміть сердечні вітання та подяку за вашу повсякденну, самовіддану працю.

Обравши професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.

Служба в поліції – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного.

Сьогодні Ви демонструє вірність українському народові, мужність та героїзм при виконанні завдань по стримуванню збройної агресії проти України та наданню допомоги населенню.

Тож Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, міцної віри в своє покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби. Та як найшвидшої Перемоги!

З повагою

Голова районної ради                                                                           Віктор Хиць