Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Компенсація за працевлаштування ВПО 

Дата: 10.07.2024 10:20
Кількість переглядів: 18

Нагадуємо роботодавцям про можливість скористатися фінансовим бонусом від служби зайнятості, отримавши компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні

Як отримати послугу ? Отримати послугу можна онлайн через Портал Дія за наступним посиланням – https://diia.gov.ua/services/kompensaciya-za-pracevlashtuvannya-vpo. Отримати послугу можна офлайн у зручному для Вашого користування центрі зайнятості, мапу яких можна переглянути за наступним посиланням – https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=14qd4APq5iu-pCebH-hbmpyclTLQpz9Ve&ll=48.87926719732236%2C31.20682397034939&z=6.

Тривалість надання компенсації: загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати трьох місяців, а для осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб - шести місяців з дня працевлаштування особи на умовах, передбачених Порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 р. № 331.

Період, протягом якого можна скористатись послугою: заяву на компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи можна подати не раніше, ніж після 5-ти робочих днів після її працевлаштування та не пізніше 6-ти місяців з дня працевлаштування особи.

Сума компенсації: мінімальна заробітна плата установлена законодавством за кожну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Детальніше ознайомитися із порядком надання компенсації можна за наступним посиланням – https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/331-2022-%D0%BF#Text.

Фахівці Володимир-Волинської філії Волинського ОЦЗ надають інформаційні та консультаційні послуги з даного питання за адресою: вул. Коперніка, 5, м. Володимир, Волинська область, 44701 або за номером телефону – (044) 244 94 71.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора