Вітання з Днем міста Володимира

Дата: 13.07.2024 11:05

Шановні жителі Володимира!

Вітаємо вас зі святом – Днем міста.

1036 років тому наше славне місто стало політичним центром нещодавно приєднаної до Русі Волинської землі, здобувши статус князівської столиці. І дотепер воно залишається серцем нашого краю.

За більш ніж тисячолітню історію випробування, що випадали на долю його мешканців, лише доводили силу і незламність їх духу. І тепер, вчергове, володимирчани, разом із усім українським народом, гідно відстоюють волю та незалежність своєї країни, свободу і право бути господарями на власній землі.

Віримо, що щасливо завершаться роки випробувань і громада Володимира продовжить свій рух на шляху розвитку й процвітання, створюючи краще середовище для зростання прийдешніх поколінь, бо запорукою цьому є найголовніше – ви, шановні володимирчани, люди, що є основою для будь якого прогресу.

З днем народження, Володимире!

Зі святом, дорогі містяни!

Голова районної ради                                                                               Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                      Юрій Лобач