У СЕРПНІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВА ХВИЛЯ НАВЧАННЯ З ПІДГОТОВКИ ДО НАЦСПРОТИВУ

Дата: 17.07.2024 16:25

Голова районної ради Віктор Хиць взяв участь у робочій нараді, яка відбулася у міській раді під головуванням першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука з директором КП «Володимирський районний центр підготовки територіальної оборони» Євгеном Дячуком.

Обговорили питання забезпечення жителів громади навчанням за програмою підготовки населення до національного спротиву. Нагадаємо, що такі заняття проводились у Володимирі двічі на місяць, починаючи з лютого цього року. Нині ж планується, що у серпні розпочнеться нова хвиля навчання, до якого зможуть долучитись усі охочі.

Аби навчитись ефективно протидіяти воєнним загрозам та освоїти навички надання першої домедичної допомоги у різноманітних надзвичайних ситуаціях, до занять будуть залучатись працівники комунальних підприємств, установ, об’єктів критичної інфраструктури та органів місцевого самоврядування.