Відбулись навчання за Програмою базової підготовки населення до національного спротиву

Дата: 17.07.2024 17:28

17 липня інструкторами Володимир - Волинського районного центру підготовки територіальної оборони, було проведене перше з навчань за Програмою базової підготовки населення до національного спротиву для депутатського корпусу та працівників апарату районної ради і керівників та працівників районної державної адміністрації.

Учасники заняття отримали базові знання з тактичної медицини, навички з накладання турнікета й пов’язок на різні типи ран, основи поводження зі зброєю.

Такі заняття будуть продовжені та охоплюватимуть ширше коло знань, якими необхідно оволодіти для повноцінної готовності до потенційних надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути у цей складний час відбиття повномасштабної агресії росії проти України.